Novinky 2010

Nová podniková predajňa v Poprade

V týchto dňoch sme otvorili v Poprade v poradí už 20-tu podnikovu predajňu spoločnosti Chemolak. Nakúpite v nej široký sortiment farieb na kov, drevo, betón a minerálne povrchy, laky a lazúry na drevo, maliarske a fasádne farby ako aj množstvo iných špeciálnych náterov.

To všetko je doplnené o bohaté maliarske príslušenstvo: štetce, valce, brúsne papiere, maskovacie pásky, fólie, vedrá a iné potrebné náradie a doplnky.

Do konca mája Vám prinášame kompletný sortiment so zľavou 15%. Kupón na zľavu si vystrihnetez priloženej inzercie alebo sledujte regionálnu tlač.

Nájdete nás na Štefánikovej ulici 880 v budove bývalej požiarnej zbrojnice.

Čítať ďalej...

Práškové farby pod značkou IBA KIMYA

V apríli 2010 založili Chemolak a.s., a turecká spoločnosť IBA Kimya so sídlom v Ankare nový, spoločný podnik IBA CHEMOLAK s.r.o.. 


Zameriava sa na výrobu a predaj práškových náterových látok.

Investície Chemolaku a spoločnosti IBA Kimya dosiahli po 500.000 eur. Najväčší producent práškových náterových látok v Turecku hľadal skúseného výrobcu tejto komodity v regióne. Spoločnosť transferom časti technológií a know-how na Slovensko pripravila pôdu pre plánované zvýšenie výroby, nakoľko produkcia spoločného podniku bude smerovať na trhy strednej a východnej Európy.

 

Čítať ďalej...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion