Novinky 2011

Belší ako kedykoľvek predtým

V týchto dňoch uvádza do predaja naša spoločnosť nový výrobok FARMAL PLUS, ktorý pribudne do rodiny bielych maliarskych farieb na steny. Maliarska farba FARMAL PLUS je moderná, ekologická, vodouriediteľná náterová látka určená na nátery stien interiérov, omietok, suchého muriva, sadrokartónu, vystierkovaných podkladov a pod.

 

Vylepšená receptúra pôvodnej rady FARMAL zaručuje zvýšenie komfortu pri aplikácii a zlepšuje úžitkové vlastnosti aplikovaného náteru. Konečný náter sa tak vyznačuje vysokou belosťou (cca 87% BaSO4), výbornou krycou schopnosťou, optimálnou paropriepustnosťou a dobrou oteruvzdornosťou za sucha. V prípade potreby sa môže tónovať bežnými tónovacími pastami a maliarskymi farbami.

Čítať ďalej...

Nová podniková predajňa v Liptovskom Mikuláši

V týchto dňoch sme otvorili v Liptovskom Mikuláši v poradí už 21. podnikovú predajňu spoločnosti Chemolak. Nakúpite v nej široký sortiment farieb na kov, drevo, betón a minerálne povrchy, laky a lazúry na drevo, maliarske a fasádne farby ako aj množstvo iných špeciálnych náterov.

To všetko je doplnené o bohaté maliarske príslušenstvo: štetce, valce, brúsne papiere, maskovacie pásky, fólie, vedrá a iné potrebné náradie a doplnky.

Čítať ďalej...

Nový recept proti hrdzi

Na pulty predajní v týchto dňoch prichádza osvedčený ale vylepšený recept proti hrdzi. Ferro Color je nová alkyduretánová syntetická farba s antikoróznou ochranou, ktorá sa používa na kovové povrchy – oceľ, železo, hliník, zoxidovaný pozinkovaný materiál a podobne, a to ako základný a vrchný náter v jednom (2 v 1).

Konečný náter chráni podklad pred koróziou, je pružný a odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. Nová uretanizovaná živica použitá vo výrobku Ferro Color pritom prináša oproti bežným syntetickým živiciam vyššiu tvrdosť náteru a dlhodobú stabilitu lesku a odtieňa aj na exponovaných miestach.

Čítať ďalej...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion