Novinky 2012

Aktualizácia bezpečnostných listov

V posledných týždňoch prebehla aktualizácia technickej dokumentácie – kariet bezpečnostných údajov (ďalej len KBÚ) na našej webovej stránke.

Aktualizované KBÚ sú spracované v súlade s všeobecne platnými záväznnými právnymi normami, nariadeniami Európskeho parlamentu a Rady (ES) a tiež zákonmi a nariadeniami Slovenskej republiky ako sú uvedené v oddiele 15.1. každej aktualizovanej KBÚ .

Aktualizovaná KBÚ nahrádzaju predchádzajúcu verziu, ktorá sa týmto stáva neplatnou.

Aktualizované KBÚ sú prístupné zodpovedným orgánom, všetkým odberateľom a všetkým pracovníkom a osobám, ktorí s dotknutým materiálom manipulujú alebo inak prichádzajú do styku.

Čítať ďalej...

Nové odtiene interiérovej farby Decorhit Color

S príchodom letnej sezóny 2012 sme pre vás inovovali radu tónovaných maliarskych farieb na steny Decorhit Color.

Z pôvodnej farebnej rady vypadol odtieň sivá a doplnili sme žiadané módne a trendové odtiene vanilková, limetková, pieskovo šedá a levanduľová.

Čítať ďalej...

Podniková predajňa v Prievidzi v nových priestoroch

V týchto dňoch sa kompletne presťahovala naša podniková predajňa farieb a lakov v Prievidzi na novú, ľahšie dostupnú adresu. Nájdete nás na ulici M. Falešníka 12 v blízkosti obchodných centier TESCO a NAY.

Kontakty zostali nezmenené: Tel.: 046/54 20 375, Fax: 046/54 20 459, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Čítať ďalej...

Inovácie produktovej rady Ekokryl

S príchodom jesene sme si pre Vás pripravili viacero zmien v rade vodou riediteľných výrobkov Ekokryl. Osvedčená rada vrchnej akrylátovej farny na drevo a kov - Ekokryl Mat a Lesk zostala zachovaná, no pridali sme k nej ako novinku antikorózny náter na kov Ekokryl základ.

Ekokryl základná farba je akrylátová matná farba s antikoróznou ochranou. Používa sa na oceľ, liatinu, hliník a zoxidované pozinkované podklady v interiéroch a exteriéroch. Náter rýchlo zasychá, chráni podklad pred hrdzou a zabezpecuje správnu priľnavosť vrchného náteru

Čítať ďalej...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion