Novinky 2013

Chemolak oslavuje 130 rokov chemickej výroby

História chemickej výroby spoločnosti Chemolak pod Malými Karpatami sa začala už v roku 1883, keď gróf Jozef Pálffy získal od Slúžnovského úradu v Trnave živnostenský list na podnikanie v chemickej fabrike...Čítať ďalej...

Vyhlásenia o parametroch

 

Od 1.7.2013 nadobdlo platnosť nariadenie Európskej únie, podľa ktorého sú výrobcovia a dovozcovia stavebných výrobkov povinní zabezpečiť pre svoje výrobky v lokálnej reči Vyhlásenia o parametroch (v origináli Declaration of Performance – „DOP“).

 

Tieto nové materiály nahrádzaju doterajšie Vyhlásenia o zhode a dokladujú splnenie predpísaných noriem pre dané výrobky.   

 

Môžete si ich stiahnuť vždy pri konkrétnom prehliadanom produkte v našom katalógu výrobkov alebo v časti technická dokumentácia.

Decorhit Fresh v nových obaloch a trendy farbách

Chystáte sa maľovať? Ak túžite po nových farbách svojho bytu, či domu teraz je tá pravá chvíľa. Na trh prichádza inovovaná rada tónovanej maliarskej farby na steny Decorhit Fresh.

 

"Fresh" je moderná, ekologická, vodou riediteľná náterová látka určená na nátery stien v interiéroch. Používa sa na nátery omietok, vyzretého muriva, sadrokartónových dosiek, vystierkovaných podkladov, tapiet a drevených stavebných prvkov.


Vytvára hladký, zamatovo matný povrch. Náter sa vyznačuje stálosťou farebných odtieňov, výbornou kryvosťou, úplnou oteruvzdornosťou za sucha, je umývateľný a má vysokú schopnosť prepúšťať vodnú paru.

Čítať ďalej...

V predaji novinka Lampový olej

V priebehu letných mesiacov sme zaradili do predaja ďalšiu z našich noviniek pre rok 2013 - Lampový olej. Jedná sa o číry lampový olej bez arómy a repelentov, použiteľný v olejových lampách, petrolejkách, záhradných fakliach a pod. Je vhodný do interiéru a exteriáru, pri horení nedymí, nezapácha a neuvoľnuje sadze.

Čítať ďalej...

Syntetika v nových obaloch

Produktový rad Syntetika je na trhu už od roku 2004. Za ten čas, no najmä v poslednom období prešiel viacerými zmenami v súvislosti so zvyšovaním kvality, výdatnosti a znižovaním prchavých organických rozpúšťadiel (VOC).

 

Počas roka 2012 sme preto pripravili nové vizuály pre obe rady, pre klasickú aj Extra.

 

Čítať ďalej...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion