Novinky 2017

Mimoriadne valné zhromaždenie CHEMOLAK a. s. konané dňa 14.11.2017 schválilo výplatu dividend akcionárom spoločnosti vo výške 0,35 € /1 akcia a určilo miesto a spôsob výplaty dividend. Mimoriadne valné zhromaždenie určilo deň 20.11.2017 ako rozhodujúci deň na určenie osoby oprávnenej uplatniť právo na výplatu dividend.

Čítať ďalej...

 

Drevokazný hmyz, plesne a huby vedia drevo úplne zničiť a znehodnotiť. Ak tomu chceme predísť, najlepším prípravkom na jeho ochranu je biocídne napúšťadlo, ktoré preniká hlboko do pórov dreva, a tak zabezpečí jeho ochranu. Len pre príklad, životnosť neošetreného dreva v exteriéri je iba 3 až 5 rokov. Ak ho ale správne ošetríme, predĺžime mu tým život až na 20 a viac rokov. Biocídne napúšťadlo v kombinácii s vrchnými ochrannými lazúrami a dekoračnými nátermi zaručí, že nám drevo v exteriéri dlho vydrží ako nové.

Čítať ďalej...

Aj tento rok prinášame na pulty predajní niekoľko noviniek. Sú to praktické produkty, ktoré využijete doma, na chalupe, na chate, v záhrade...
Či už potrebujete vymalovať a ošetriť steny v pivnici, oživiť a ochrániť kamenný obklad alebo predĺžiť životnosť chodníkom z kamienkových kobercov s našimi novými výrobkami to hravo zvládnete.

Čítať ďalej...

Vytvorila reklamná agentúra Vizion