Belší ako kedykoľvek predtým /2011/

V týchto dňoch uvádza do predaja naša spoločnosť nový výrobok FARMAL PLUS, ktorý pribudne do rodiny bielych maliarskych farieb na steny. Maliarska farba FARMAL PLUS je moderná, ekologická, vodouriediteľná náterová látka určená na nátery stien interiérov, omietok, suchého muriva, sadrokartónu, vystierkovaných podkladov a pod.

Vylepšená receptúra pôvodnej rady FARMAL zaručuje zvýšenie komfortu pri aplikácii a zlepšuje úžitkové vlastnosti aplikovaného náteru. Konečný náter sa tak vyznačuje vysokou belosťou (cca 87% BaSO4), výbornou krycou schopnosťou, optimálnou paropriepustnosťou a dobrou oteruvzdornosťou za sucha. V prípade potreby sa môže tónovať bežnými tónovacími pastami a maliarskymi farbami.

Samotnému uvedeniu výrobku na trh predchádzala praktická spolupráca s Cechom maliarov v SR a ČR a testovanie náteru nielen vo firme ale aj maliarmi, ktorí nám pomáhali vyladiť vlastnosti nového produktu.

Týmto sa im chceme poďakovať.

FARMAL PLUS zakúpite v sieti našich 20-tich podnikových predajní a u našich zmluvných odberateľov v balení 7kg, 15kg a 25kg v novom, sviežom dizajne..