Coneco /2017/

CHEMOLAK na veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA 2017

Tohtoročná spoločná účasť firiem Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu Slovenskej republiky na veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA 2017, v dňoch 22. – 25. marca 2017 v Bratislavskej Inchebe, sa opäť ukázala ako úspešná. O spoločný stánok bol medzi návštevníkmi veľký záujem. V stánku sa prezentovali spoločnosti CHEMOLAK a. s., Smolenice, SLOVLAK Košeca, a. s., Košeca a FORTISCHEM, a. s., Nováky.

Tento rok môžeme zhodnotiť ako úspešné pokračovanie ročníka 2016. Veľtrh CONECO bol v minulosti výkladnou skriňou nielen slovenského, ale i stredoeurópskeho stavebníctva a aj v súčasnosti enormným záujmom verejnosti presviedča o opodstatnenosti. Možností prezentovať sa nie je nikdy dosť a každá príležitosť je dobrá.

Naša spoločnosť prezentovala sortiment farieb, lakov a pomocných prípravkov na minerálne, drevené a kovové súčasti priemyselných stavieb a obytných domov vrátane pripravovaných noviniek pre sezónu 2017 – SANASIL (farba na vlhké steny), LAK na kameň na akrylátovej báze a renovačnú farbu na fasády DECORHIT Renovátor.