Nová definícia bielej

Spoločnosť CHEMOLAK uvádza na trh interiérových maliarskych farieb novinku. Snehobiela interiérová farba ALBA PURA je ideálnym riešením pre ľudí s vysokými nárokmi na povrchy svojich interiérov.
Farba je vhodná pre moderné obytné priestory (napr. obývacie a detské izby, kancelárie a pod.) ako aj pre výrobné priestory. Či sú to už novostavby alebo rekonštruované priestory. Ako podklad sú vhodné minerálne omietky, stierky, sadrokartón, tapety alebo drevo.

Vyznačuje sa vynikajúcou krycou schopnosťou. Taktiež vyniká výbornou výdatnosťou a vysokou prirodzenou belosťou (až 91% BaSO4 ), ktorá opticky rozširuje miestnosti. Medzi jej výnimočné vlastnosti patrí taktiež vysoká paropriepustnosť, ktorá je dôležitá pre dýchanie a uvoľňovanie nadbytočnej vlhkosti vašich stien. Farba je naviac jemne parfumovaná s výbornou rozotierateľnosťou pre čo najväčší komfort pri práci. Povrch náteru po zaschnutí ostáva hladký, hlboko matný. Orientačná výdatnosť farby v dodanom stave, bez riedenia je cca 9 - 13 m2 /l. Na dotyk náter zasychá najviac do 60 min. a pretierať odporúčame ďalšou vrstvou za 3 hodiny. Farba pri aplikácii valčekom neprská a zašpinené miesta neprekryté maskovacou páskou alebo fóliou sa ľahko čistia. A navyše maľovanie vám spríjemní jej letná vôňa, ktorá krásne prevonia váš dom alebo byt.

Farba je dostupná v baleniach 7 + 1 Kg Extra, 13 + 2 Kg Extra a 16 + 4 Kg Extra v sieti podnikových predajní Chemolak a u našich obchodných partnerov, teraz v uvádzacej akcii. kedy za nákup balenia 16 + 4 Kg Extra si môžete vybrať darček – plážovú tašku, turistický batoh alebo športovú fľašu. (Akcia platí do vypredania zásob.)