Decorhit Style – nová umývateľná farba v ponuke

Vnímanie interiérového dizajnu je veľmi subjektívne. Niektorým ľuďom sa páčia najnovšie architektonické trendy, iný preferujú skôr tradičnejšie dizajnové štýly a k tomu si zväčša aj prispôsobujú svoje bývanie. V roku 2021 sme uviedli na trh rebrandovanú radu osvedčených výrobkov pre maliarov na steny v interiéri – tónovanú maliarsku oteruvzdornú farbu DECORHIT COLOR. Naša nová škála odtieňov sa inšpirovala viacerými štýlmi a podľa príbuznosti sú odtiene zoskupené do piatich skupín – TOSCANA, RUSTIC, PROVENCE, MEDITERAN a SCANDINAVIAN. V tomto roku sme doplnili túto zaujímavú radu o vybrané umývateľné odtiene pod celkom novým názvom výrobku a aj v novom praktickom obale DECORHIT STYLE. Vybratých 6 odtieňov je dostupných v odtieňoch  ľanový obrus, antický travertín, nebrúsený krištáľ, kamenný mažiar, polárny sob a fínsky les a to v praktickom balení 2,5 litra.

Výrobok je dostupný aj v tónovacom systéme Decormix, čiže nie je problém natónovať akýkoľvek odtieň podľa požiadaviek zákazníka – zo vzorkovníkov Eurotrend a NCS.

DECORHIT STLYE  je odolný, jemne parfumovaný, vodou riediteľný produkt, určený na dekoratívne nátery stien v interiéroch, najmä pre vysoko zaťažované miesta a náročné povrchy, ktoré sú aj krátkodobo vystavené vlhkosti alebo pare. Výrobok je tak ideálnym riešením pre ľudí s vysokými nárokmi na povrchy svojich interiérov. Vyznačuje sa vynikajúcou krycou schopnosťou a stálosťou farebných odtieňov. Vyniká výbornou výdatnosťou. Je paropriepustný a tak umožňuje dýchanie a uvoľňovanie nadbytočnej vlhkosti vašich stien. Farba sa ľahko rozotiera a aplikuje pre čo najväčší komfort pri práci. Spĺňa podmienky normy EN ISO 13 300, odolnosť proti oderu za mokra, trieda 2.

Farbu odporúčame najmä do kuchýň, kúpeľní a detských izieb, kde sa očakáva predpoklad vyššieho zaťažovania a ušpinenia náteru a tiež príležitostného kontaktu s vodou a parou. Na odstránenie nečistôt bez rizika poškodenia náteru je možné úplne bežne použiť navlhčenú špongiu alebo inú vhodnú tkaninu. Odolnosť čerstvo natretých povrchov voči bežnému poškodeniu je za štandardných podmienok dosiahnutá najneskôr za 24 hodín. Deklarovaná odolnosť proti oteru za mokra je dosiahnutá po 3 – 4 týždňoch od realizácie.