Prirodzene krásna Malebná

Začiatkom mája uvádzame novinku v našom portfóliu s názvom Malebná. Ide o univerzálny vysoko kvalitný vrchný krycí náter s použitím na drevené, kovové, plastové alebo minerálne podklady v exteriéri aj interiéri. Vďaka špeciálnej inovatívnej receptúre má táto rada vynikajúcu priľnavosť k rôznym typom podkladov ako sú napríklad: nové ošetrené drevo, MDFS dosky, nábytok, dvere, okná, detské ihriská, lavičky, kovové konštrukcie ošetrené vhodným základným náterom, ploty a brány, odkvapy a pod. Výrobkom je možné taktiež natierať vyzretý betón, cementové a vlákno cementové omietky, sadru, sadrokartón, keramiku, obkladačky a terakotu. Taktiež sklenené predmety, papierové tapety, kartón a plastové výrobky na báze PVC alebo polystyrénu.

Farba sa ľahko nanáša, rýchlo zasychá, vytvára hladký, pružný a odolný film so saténovým leskom. Je ekologická, nezapácha, má jemnú vôňu a je vhodná aj na nátery detského nábytku a hračiek. Náter je svetlostály – nežltne, má výbornú odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, mechanickému namáhaniu, náhlym zmenám teploty, dlhodobo odoláva teplotám do 90 ºC. Je preto vhodná aj na radiátory a teplovodné potrubia.

Vyrába sa v  14 štandartných odtieňov a v troch metalických (zlatá, strieborná, medená). Radu dopĺňa perleťový lak, ktorý sa dá kombinovať so všetkými odtieňmi a dokážete tak vytvoriť efekt perlete v požadovanom odtieni. Jedinečnosť tejto farby dotvára aj balenie, ktoré je originálne pre každý odtieň.