Rozširujeme produktovú radu DREVOLUX

Nová rada prémiových výrobkov DREVOLUX je určená výlučne na kvalitnú ochranu dreva interiéri a exteriéri. Minulý rok sme vám predstavili štýlovú lazúru Drevolux Style a Impregragančý olej na drevo. Do tejto sezóny prichádzame s tromi novinkami, ktoré kompletizujú celú produktovú radu náterov na drevo. Zákazník má teda možnosť konkrétnejšieho výberu pre svoju aplikáciu. Pre každoročné ošetrenie vašej terasy sme do ponuky zaradili Olej na terasy. Altánky, pergoly alebo drevené ploty a konštrukcie môžete ochrániť Drevoluxom Decor. Treťou novinkou je Drevolux s prívlastkom Aqua decor, ktorý nezapácha, je teda vhodný na aplikácie v interiéri.

 

NOVINKY 2019

 

DREVOLUX Olej na terasy

Olej na terasy sa používa na pravidelnú údržbu a ochranu drevených terás a iných drevených pochôdznych plôch. Je vhodný na ochranu mäkkého, tvrdého a exotického dreva v exteriéri aj interiéri. Olej výborne penetruje do hĺbky, účinne chráni drevo pred starnutím, odďaľuje následky pôsobenia vody, vlhkosti a poveternostných vplyvov. Zachováva prirodzenú štruktúru a krásu dreva, vytvára matný vodoodpudivý povrch, ktorý zároveň umožňuje drevu dýchať. Náter je odolný voči UV žiareniu, nepraská a neolupuje sa.

DREVOLUX DECOR tenkovrstvá lazúra

Tenkovrstvá lazúra Drevolux Decor na drevo je vysoko kvalitná rozpúšťadlová lazúra na drevo so zvýšenou poveternostnou odolnosťou, ktorá je  dosiahnutá použitím špeciálneho silikonizovaného spojiva s prídavkom voskov a prírodného oleja. Povrch ošetreného dreva je hodvábne matný, príjemný na dotyk a vodoodpudivý. Lazúra penetruje intenzívne do hĺbky, účinne chráni drevo pred starnutím, odďaľuje následky pôsobenia vlhkosti, UV žiarenia a poveternostných vplyvov, nepraská a neodlu  puje sa. Zachováva prirodzenú štruktúru dreva, zvýrazňuje jeho kresbu a umožňuje drevu dýchať.

DREVOLUX AQUA DECOR tenkovrstvá lazúra

Drevolux Aqua Decor je vodou riediteľná tenkovrstvá olejová lazúra na drevo s obsahom vosku. Povrch ošetreného dreva je hodvábne matný, príjemný na dotyk a vodoodpudivý. Lazúra účinne penetruje do hĺbky, chráni drevo pred starnutím, odďaľuje následky pôsobenia vlhkosti, UV žiarenia a poveternostných vplyvov, nepraská a neodlupuje sa. Zachováva prirodzenú štruktúru dreva a zvýrazňuje jeho kresbu.

v predaji: 2Q 2019

NOVINKY 2018

 

DREVOLUX STYLE olejová lazúra

Strednovrstvá lazúra Drevolux Style je vodou riediteľná olejová strednovrstvá lazúra na drevo v moderných netradičných odtieňoch s obsahom vosku. Používa sa na povrchovú úpravu dreva v interiéri a exteriéri. Drevolux Style penetruje do hĺbky, chráni drevo pred vplyvom počasia a UV žiarením. Lazúra drevo chráni a zároveň zvýrazňuje jeho krásu. Odtiene s obsahom perlete vyvárajú efektný dekoračný vzhľad.

DREVOLUX Impregnačný olej na drevo

Impregnačný olej na drevo sa používa na pravidelnú údržbu a ochranu mäkkého, tvrdého a exotického dreva v interiéri a exteriéri. Olej penetruje do hĺbky, účinne chráni drevo pred starnutím, odďaľuje následky pôsobenia vlhkosti a poveternostných vplyvov. Zachováva prirodzenú štruktúru dreva, vytvára vodoodpudivý povrch. Je vhodný na povrchovú úpravu záhradného nábytku, okeníc a rôznych drevených konštrukcií ako sú pergoly, verandy, altánky, drevené obklady a ploty. Nie je vhodný na nátery voskovaného dreva.