Skrášlenie hokejbalového ihriska v Zohore

Koncom letných prázdnin sa nadšenci z HBK Roconaba Zohor rozhodli, že pred novou sezónou skrášlia hokejbalové ihrisko v Zohore. Tento nápad prišiel vo veľmi vhodnom čase, keďže  klub sa prvýkrát v histórii prihlásil do Slovenskej hokejbalovej extraligy mládeže v celoštátnej kategórii do 16 rokov. „Tŕňom v oku“ bola stena, ktorá bola pôvodne celá zelená a bolo ju treba prefarbiť, najlepšie do klubových farieb – žltá, modrá, biela. Vedenie klubu sa obrátilo na spoločnosť Chemolak s požiadavkou na kvalitnú a podľa možnosti aj ekologickú farbu do exteriéru. Svojimi parametrami najviac požiadaviek spĺňala disperzná farba Faneta, ktorá sa používa na povrchovú úpravu vlákno-cementových, betónových a pórobetónových výrobkov, určených hlavne pre exteriéry. Jej hlavnou výhodou je, že výborne odoláva poveternostným vplyvom, ľahko sa nanáša a nezapácha. Takže do realizácie sa mohli zapojiť aj deti.

Táto idea sa zapáčila marketingovému oddeleniu v Chemolaku a farby boli dodané v rámci sponzoringu. Keďže farbu Faneta je možné miešať, splnila sa aj požiadavka na dodanie náteru podľa klubových farieb. Projekt trval tri dni. Deti vytvorili na stene dlhej 18 metrov tri pásy v klubových farbách. Pásy poslúžili ako podklad pre nápis – názov nášho klubu HBK Roconaba. Veríme, že projekt sa vydaril. Obdivné a uznanlivé pohľady tých, čo prišli na ihrisko a po prvýkrát videli toto dielo vravia za všetko. Prajeme mladým hokejbalistom, aby sa im pod vynovenou stenou darilo.

HBK Roconaba Zohor a Chemolak"
HBK Roconaba Zohor a Chemolak"
HBK Roconaba Zohor a Chemolak"
HBK Roconaba Zohor a Chemolak"
HBK Roconaba Zohor a Chemolak"
HBK Roconaba Zohor a Chemolak"

„V mene hokejbalového klubu HBK Roconaba Zohor, by som rád poďakoval firme Chemolak a.s. za promptnú a veľmi ústretovú spoluprácu, vďaka ktorej sa zrealizovala obnova nášho ihriska.“ (David Gerthofer, HBK Roconaba Zohor)