Vyhraj farby na celý dom

Ste kreatívny domáci majster a zároveň zručný s vlastnými nápadmi? Podeľte sa s nami o ne a budete si môcť vymaľovať celý interiér svojho príbytku alebo natrieť čokoľvek vo vašej záhrade. Odfoťte a pošlite svoj vlastný domáci projekt s krátkym popisom a budete zaradený do žrebovania o naše farby Chemolak.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pošli svoj vlastný domáci projekt na ľubovoľnú tému s minimálne troma fotografiami a krátkym popisom výroby na sutaz@jaga.sk do 10. 6. 2021. Nezabudnite pripojiť svoje kontaktné údaje. Autor víťazného projektu, ktorý spomedzi všetkých vyberie redakcia, získa titul Majster roka 2021 a výhru – farby v hodnote 300 € podľa vlastného výberu. Majstra roka 2021 spolu s víťazným projektom uverejníme v časopise Urob si sám číslo 7/2021, ktorý vychádza 22. 6. 2021.

 

Podmienky súťaže

Zaslaním fotografií a textu do súťaže, súťažiaci postupuje autorské práva na zaslané fotografie a text spoločnosti Jaga Group, s.r.o. (vydavateľ časopisu Urob si sám) a spoločnosti Chemolak, a. s. a súhlasí so zverejnením fotografií a textu v médiách a na sociálnych sieťach.

Viac informácií o súťaži TU

Podrobné podmienky  www.urobsisam.sk/sutaz