Fotogaléria a videá spoločnosti

Video k 135 výročiu založenia spoločnosti

História spoločnosti CHEMOLAK a. s. sa začala písať v roku 1883, kedy bola pôvodná výroba založená ešte grófom Jozefom Pálffym. Spoločnosť si od týchto čias prešla množstvom zmien týkajúcich sa najmä modernizácie technologických procesov, ekologizáciou výroby a rozširovaním portfólia produktov.

Dnes sa pýši vyše 150 výrobkami s originálnym receptom, ktorých obľuba neustále rastie. Prísne laboratórne podmienky, rešpekt k tradícií a túžba experimentovať robí zo spoločnosti CHEMOLAK lídra v predaji náterových látok. Je to najmä podpora a spokojnosť zákazníkov, ktorá nám dovoľuje neustále rásť.


Centrála spoločnosti CHEMOLAK

Výroba farieb je hotová veda. Možno ste nikdy nerozmýšľali nad tým z čoho sa obsah otvorenej plechovky alebo vedra s farbou skladá a ako dlho vôbec vzniká. Tu na centrále v Smoleniciach prebieha kompletná výroba, vrátane administratívy a expedície hotových výrobkov. Radi Vás tiež privítame aj v podnikovej predajni v areáli závodu kde Vám radi poradíme ohľadom našich produktov. Okrem príjemného personálu Vás privíta aj krásne okolie Smoleníc s jeho zámkom.


 

Z výroby farieb v CHEMOLAKu

Plníš - plním - plníme a radi! 🙂 Malá ukážka z výrobného procesu farieb a iných produktov našej spoločnosti.